Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tudruk.pl/includes/menu.inc).

Co to są programy lojalnościowe? Czy ma sens z nich korzystać? Czy przynoszą korzyści?

Najnowsze

Programy lojalnościowe są już w Polsce dosyć znane, dlatego też wiele ludzi z nich korzysta. Tak naprawdę to pojawiły się już u nas kilkanaście lat wstecz, przez co miały czas, by się do nich przekonać. Zbieranie punktów w przeróżnych programach jest więc codziennością, mało tego, niektóre osoby nie wyobrażają już sobie robienia zakupów bez tego typu bonusów.

karty lojalnościowe na kawę
Author: a olin
Source: http://www.flickr.com
Uczestnicząc w takich programach nie powinniśmy się rzecz jasna spodziewać, że nagrody będziemy zdobywać bez problemu, łatwo oraz za każdym razem. Często, żeby móc wykorzystać punkty trzeba zrobić na dość sporą kwotę lub wykonać parę mniejszych czynności, przykładowo dokonać rejestracji w serwisie internetowym. Sporo firm stosuje program motywacyjny, jaki powinien wpłynąć na nasze zwiększone zaangażowanie w konkretną akcję. Z reguły więc to działa, tym bardziej jak mamy wrażenie, że mamy coś w zamian.Jak natomiast wiemy, nic na świecie nie istnieje za darmo, dlatego też za takie rzeczy ktoś będzie musiał zapłacić. Jeśli więc korzystamy z takich programów, to co damy od siebie? Programy lojalnościowe to z pewnością spora dawka wiadomości o naszych zakupach oraz możliwość nęcenia nas ofertami bardziej dopasowanymi do naszych przyzwyczajeń. Tak więc to działa, że jeżeli założyliśmy kartę w jednym ze sklepów to od czasu do czasu będziemy dostawać sms z informacją o nowej promocji. Jednakże, gdy wziąć pod uwagę plusy i minusy korzystania z tego typu rzeczy, to trzeba przyznać, iż opłaca się z nich korzystać. Szczególnie to ważne, jak chcemy zadbać o swoje finanse i ważna jest dla nas każda, chociażby najmniejsza, oszczędność. Jednak należy pamiętać, że korzystanie z nich to raczej zabawa i możliwość otrzymania bonusów, aniżeli cel sam w sobie.

Z tego powodu właśnie z pewnością nie ma sensu decydować się na jakieś zakupy kierując się jedynie chęcią uczestniczenia w programie lojalnościowym.

Jeżeli masz zamiar wiedzieć więcej, doczytaj więcej wiadomości zawarte na następnej witrynie - tam mamy na Ciebie dodatkowe artykuły.

Nie powinno się w związku z tym korzystać z usług danej firmy tylko z tego powodu, iż proponuje nam taki program, gdyż możemy się srogo zawieść. Jednakże jak korzystamy z produktów dobrej firmy (sprawdź ofertę kador sp. z o.o.) i oferuje ona tego typu możliwości, to właściwie dlaczego nie spróbować.