Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tudruk.pl/includes/menu.inc).

Czy warto inwestować w sprzęt budowlany?

Najnowsze

Fundusze unijne na rozwój firmy to szansa dla tych, którzy są zdeterminowani by powołać do życia działalność gospodarczą lub chcą modernizacji już istniejącego biznesu, jednak nie posiadają odpowiednich funduszy. Dzięki wsparciu ze źródeł zewnętrznych o wiele łatwiej jest zrealizować przedsiębiorcom swój plan.


Dzisiejszy rynek budowlany w dużej mierze działa na zasadzie zleceń i przetargów budowlanych. Niestety, wymagania są bardzo wysokie, dlatego nie każda firma ma problem z „przebiciem się” na rynku pracy.
Firmy takie mogą starać się o fundusze na nowy lub używany sprzęt budowlany czy ładowarki teleskopowe.
Ładowarka
Source: www.flickr.com

Mając tak bogate wyposażenie możemy liczyć na dynamicznie postępujący rozwój działalności. Zapotrzebowanie na koparki, koparko-ładowarki cały czas wzrasta, szczególnie w Lublinie, zaś o właściciela firmy, który dba o wysoki poziom obsługi Klienta nie jest łatwo. Wyjątkiem może być to przedsiębiorstwo.

Jeśli chcemy rozszerzyć działalność , możemy również zarabiać na maszynach w czasie, kiedy nie prowadzimy robót. To znaczy wypożyczać sprzęt, w miesiącach gdy sami go nie używamy, za niższe stawki, jednak wciąż dla nas opłacalne. Ładowarka teleskopowa Lublin dzięki swym niewielkim gabarytom pozwoli na szybkie wykonanie prac ziemnych w większości domostw.


Pamiętajmy jednak, że pomyślna decyzja odnośnie dotacji nie upoważnia nas do zaniechania wypełniania obowiązków nałożonych przez instytucję dofinansowującą. Najbardziej istotny, to obowiązek utrzymania działalności gospodarczej przez okres nie krótszy niż 12 miesięcy od dnia założenia działalności gospodarczej, a w razie niedotrzymania zobowiązania - dokonania zwrotu otrzymanych środków razem z odsetkami.

Mimo wielu obaw i odpowiedzialności z jaką utożsamiana jest własna działalność wiele osób podejmuje to wyzwanie z przekonaniem o jego sukcesie.
I jest to właściwa postawa, gdyż zapotrzebowanie na usługi budowlane bezustannie idzie w górę. Zwłaszcza wiosenno-letnią porą mają miejsce nowe inwestycje budowlane. Prace zaczynają się od robót ziemnych, w związku z tym jest zapotrzebowanie na koparki gąsienicowe itp. maszyny budowlane. Opłaca się też współpracować z firmami, które od dawna działają. Rekomendujemy pana Damiana.