Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tudruk.pl/includes/menu.inc).

Czym jest doubleclick, jak dokładniej działa? Odpowiedź w naszym artykule

Najnowsze

Doubleclick pod nieco zmienioną nazwą była niegdyś niezależną korporacją, zajmującą się badaniem przepisów odnoszących się do publikacji reklam na witrynach internetowych.


W roku 2016 wszystkie zadania doubleclick należą do google doubleclick, który stara się dopasowywać reklamy do profilu użytkownika, więcej - . W tym celu gromadzone są, niestety, tak zwane ciasteczka, a co za tym idzie prowadzone jest jakiegoś rodzaju szpiegowanie internautów w celu zaprezentowania im jakiejś oferty handlowej. Z innej strony, google ma pełną listę dozwolonych ciasteczek, którą posiadają także porządne programy antywirusowe, dlatego internauci nie powinni za bardzo martwić się o to, że ich prywatność zostanie naruszona. Trzeba jednak wykupić odpowiedni program wykrywający wirusy, który będzie sprawdzał, jakie czynności wobec nas przeprowadzane są w internecie oraz blokował te, które mogą naruszać prywatność internautów. To ogromnie istotne.

wyszukiwarka google
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com

Najistotniejszą pod tym względem witryną internetową jest google adwords, który daje twórcom reklam możliwość umieszczania reklam własnego autorstwa, a użytkownikom internetu pozwala na sukcesywne zapoznawanie się z kolejnymi reklamami nade wszystko poprzez bannery reklamowe i animacje pojawiające się na poszczególnych stronach internetowych. Inną metodą na zapoznawanie się z reklamami są rozszerzenia reklam w google adwords, odkryj więcej tu. Polegają one na wyświetlaniu reklam o takim formacie, który pozwala na wyświetlanie dodatkowych danych o korporacji, której usługi są przedstawiane. Dzięki temu przyszły nabywca wybranych usług będzie w stanie nie tylko zobaczyć asortyment jakiegoś rodzaju firmy, ale również zapoznać się ze wszystkimi przepisami jej działalności. Chodzi tutaj chociażby o sposób realizowania płatności za wybrane towary i normy dowożenia ich do klientów, a także o zasady ewentualnego postępowania związanego ze składaniem reklamacji.

Gdy będziesz zdania, że omawiany w tym serwisie wpis jest wartościowy, kliknij tu, a zobaczysz więcej (https://gappy.pl/kratki-wentylacyjne-lazienkowe,80) analogicznych materiałów.

Dzięki temu przyszli klienci nawet, jeżeli nie podejmą decyzji o zakupie określonego produktu, mogą zachować w pamięci fakt, jaki jest skład całego sklepu internetowego.
Z drugiej strony, może podjąć decyzję o znalezieniu jakiegoś produktu w innej firmie, która jest w stanie w szybszym tempie dowieźć ją do nabywcy, posiada interesujące kupca metody płatności albo przedstawia jakieś akcje promocyjne. Dlatego ważne jest, aby rozszerzenia reklam w google adwords były konstruowane przez prawdziwych fachowców, specjalistów w swoich dziedzinach.

W każdym bądź razie, Google jako organizacja to rzeczywista potęga i jeden z największych globalnych graczy w internetowym świecie. Nie da się o tym zapomnieć, chociaż Facebook goni tą popularność i posiada coraz więcej użytkowników na całym niemalże świecie – to znak współczesnych czasów.