Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tudruk.pl/includes/menu.inc).

Gra, jaka wciąga i ma coraz więcej fanów w naszym kraju. Czy wiedziałbyś jak wyjść z zamkniętego pokoju, w jakim pełno niewiadomych?

Najnowsze

Wszystko zdaje się proste. Trafiasz po prostu do pomieszczenia, w którym możesz znaleźć wiele interesujących rzeczy. Ty i Twoi znajomi macie kilkadziesiąt minut, żeby wyjść z tego miejsca. Nie jest to łatwe, ponieważ by tego dokonać musisz rozwiązać kilka szarad, potrzebna również jest zręczność i umiejętność logicznego myślenia. Czas ucieka, a Ty nie posiadasz żadnych pomocy, jedynie co masz to Twoja głowa i to, na co wpadniesz. Poznaj escape room.


Grupa ludzi
Author: John Ragai
Source: http://www.flickr.com
Ta innowacyjna forma rozrywki pojawiła się w naszym kraju dopiero kilka miesięcy temu, ale prędko zyskała sobie popularność. Taka rozrywka jest już w wielu miastach, w Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Warszawie i Wrocławiu. mimo rozszerzającej się popularności tej gry pozostaje ona tajemnicza, a każdy komu wydaje się, że już z pewnością odnajdzie rozwiązanie może się bardzo rozczarować. Escape rooms to gra pełna akcji, ale na żywo - > . Słuszne są porównania do gier komputerowych, ponieważ odbywa się właśnie to, jakby zostało przeniesione ze świata gry komputerowej do świata realnego.

W przypadku, gdy musisz zbadać tę sprawę też pod innym kątem, zobacz więcej w tym tekście (https://multibed.pl/zarzadzanie-mieszkaniami-na-wynajem/), gdyż on także ją analizuje.

Znajdujemy się w pokoju, w którym oczekuje na nas mnóstwo zagadek. poszukujemy rzeczy, które mogą nas nakierować na dobry trop.

Najczęściej mamy na to czas od 45 minut do 1 godziny. Zagadki są całkiem skomplikowane, co oznacza, że nie każdemu uda się wydostać z tego miejsca. Są to zagmatwane i interesujące łamigłówki. Zresztą, muszą być trudne i zajmujące, bo jakby były nudne i banalne to nie byłoby zbytniego zainteresowania taka formą spędzania czasu. Jeśli nie uda się rozwikłać zagadki to przychodzi członek obsługi, i tłumaczy nam lub nie, jakiego rodzaju była łamigłówka i w jaki sposób należało ją rozszyfrować. Oczywiście, to zależy od nas, czy pragniemy się tego dowiedzieć. Niektórzy nie chcą znać rozwiązania i zostają w pokoju, żeby spróbować rozszyfrować ją ponownie.

Jeżeli masz zamiar poznać tego typu temat dokładniej i chcesz przestudiować zagadnienie z innej perspektywy, to więcej znajdziesz w tekście (http://geosurv.pl/cena/) artykułu, który przeczytasz w tym miejscu.

Jest to gra kilkuosobowa.


labirynt
Author: ale
Source: http://www.flickr.com
Zależnie od miejsca, w grze może wziąć udział od 2 do 5 osób. podczas zabawy w pokoju nie ma nikogo poza uczestnikami. Przed zaczęciem zabawy z kolei jedna z osób z personelu tłumaczy zasady gry. Nie ma mowy natomiast o podpowiedziach w temacie szarad i zagadek. Jak przekonują twórcy czasami uczestnicy zadziwiają ich nowym podejściem do rozwiązywanych szarad. Ich odmienne podejście to bardzo przyjemne urozmaicenie w opracowanym wcześniej scenariuszu gry.

Czytaj więcej o pokojach ucieczki: