Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tudruk.pl/includes/menu.inc).

Jak odpowiednio wybrać firmę cateringową? Na co zwrócić uwagę, co szczególnie powinno nas zainteresować?

Najnowsze

Wydawanie przyjęcia w domu dla wielu osób kojarzy się z uciążliwą pracą. Już na sam początek wymyślenie właściwego menu, później zaś targanie ciężkich zakupów, by następnie spędzić kilka jak nie więcej godzin w kuchni.

Często na przyjemne rozmowy z przyjaciółmi brak nam sił i ochoty. Oczywiście są osoby, którym przygotowywanie menu na przyjęcie sprawia wielką przyjemność. Jednakże są to wyjątki, jakie przecież tylko potwierdzają regułę. Większość z nas nie lubi tych przygotowań i chętnie od razu przeszłaby do etapu końcowego a jest nim samo przyjęcie.

Zaciekawiła Cię ta informacja? Jeżeli masz ochotę zgłębić więcej - odwiedź serwis (http://www.account-pl.eu/publikacje/kto-i-kiedy-musi-zlozyc-zeznanie-podatkowe) a zapewne poznasz wiele interesujących faktów.

Od kiedy na rynku pojawiły się firmy cateringowe takie rozwiązanie jest już możliwe. Jednakowoż samo wynajęcie tego typu firmy nie oznacza sukcesu. Aby przyjęcie się udało trzeba wybrać dobrą i sprawdzoną firmę cateringową. Tak samo mia się z opcją catering dla firm. Oto kilka wskazówek.

menager
Author: www.audio-luci-store.it
Source: http://www.flickr.com
Zanim zdecydujesz się na catering trzeba pomyśleć jaką kwotę planujesz przeznaczyć na przyjęcie, a następnie przystosować do tego rodzaj potraw i napojów.
Początkowo podlicz wszystkich zaproszonych gości. Jeśli wśród gości są najmłodsi korzystnie zastanowić się czy będziesz przygotowywać oddzielne menu dla dzieci. Analizując powyższe wyznaczniki można ustalić orientacyjnie cenę cateringu. Typ cateringu jest zależny od pory wydawania przyjęcia. Zależnie czy będzie to obiad, podwieczorek a może kolacja koszt cateringu będzie na pewno różny.

Powinniśmy pomyśleć nad wyborem alkoholi dla dorosłych. Trunek musi pasować do potraw, lecz również powinien smakować gościowi. Firmy często w swoich ofertach mają duży wybór alkoholu. Jednak zwyczajnie bardziej się opłaca samodzielnie kupić alkohol. Im bardziej różnorodne jest menu cateringu tym przyjęcie jest atrakcyjniejsze, jednak podnosi się również koszt cateringu. Jeżeli przygotowujemy „małe” przyjęcie korzystnie zdecydować się na jedną kuchnię (może to być kuchnia włoska, japońska, a może francuska czy polska).

Firma cateringowa
Author: Wine Country Walking Tours
Source: http://www.flickr.com
Firmy cateringowe są w stanie przygotować w niewielkich ilościach parę różnych potraw, np. przekąsek lub kilka dodatków do potrawy głównej. Bardzo to ożywi menu cateringu. Jak zorganizujemy z przyjaciółmi spotkanie „na kawę” najlepiej sprawdzi się słodki catering. W takiej ofercie firm cateringowych znajdziemy potrawy słodkie: desery zimne i gorące, różneciasta, owoce oraz słodycze.