Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tudruk.pl/includes/menu.inc).

Ledy skuteczniejsze niż billboardy

Najnowsze

Ogromna ilość reklam, jakie kuszą kierowców przy drogach w całym kraju sprawia, że stajemy się obojętni na hasła reklamowe krzyczące do nas z przydrożnych billboardów. Uczestnicy ruchu drogowego zgodnie twierdzą, że szyldy, tablice i billboardy szpecą krajobraz Polski i przez swą ogromna liczbę stają się nieskuteczne. Nowoczesna formą reklamy, która ma coraz więcej zwolenników, jest reklama na leadach.


Miasto, ekran LED
Author: Medas-Media
Source: Medas-Media
Badania specjalistów udowadniają, że ta forma reklamy, z powodu tego, że komunikowane treści są podświetlane i dynamiczne, okazuje się osiem razy bardziej widoczna dla kierowców. Telebimy ledowe są coraz większych rozmiarów i nowocześniejsze a to, że mogą one wyświetlać kilka spotów zwiększa ich skuteczność i sprawia, że nie są statyczne.

Reklamy tego rodzaju mogą mieć formę tablic tekstowych lub graficzno-tekstowych, co sprawdza się w przypadku restauracji, zajazdów, stacji benzynowych lub aptek, oraz formę telebimów. Coraz częściej są mamy z nimi do czynienia podczas koncertów i rozgrywek sportowych, bo oferują transmisję online wydarzeń dla osób, które np. nie są na stadionie, tylko w strefach kibiców. Przerwy w transmisji to doskonała okazja na wyświetlanie spotów, które za sprawą coraz nowocześniejszej technologii są wyraziste i coraz mniej statyczne.

Miejsce naszej reklamy wybierzemy, wrzucając w gogle hasła z pożądaną dla nas lokalizacją jak: promocja Cieszyn, reklama - podnośnik koszowy wynajem kalisz Bogatynia, lub wystukując bardziej skomplikowaną frazę typu reklama na ekranie led Łódź. Otrzymamy listę firm, które mają telebimy w konkretnych lokalizacjach, czasami w danym mieście jest kilka tego typu lokalizacji i przy pomocy Sieci wybierzemy tę, która najbardziej nas interesuje – przy często uczęszczanej drodze, centrum handlowym lub w centralnym miejscu miasta. Skorzystajmy z pomocy sieci i przedstawmy ofertę naszej firmy w sposób atrakcyjny, nie tracąc pieniędzy na statyczny billboard, którego mało potencjalnych klientów zauważy.