Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tudruk.pl/includes/menu.inc).

Plusy silikonowych akcesoriów do kuchni

Najnowsze

Wielkie, nieporęczne stolnice zsuwające się z blatu podczas wałkowania odchodzą w zapomnienie. Po co się męczyć z czymś, co trudno będzie umyć, trudno to schować, a co położone na polakierowanym blacie może go nawet porysować?
Dzisiaj coraz to częściej gospodynie używają stolnice z silikonu.

aktualny materiał%link%I wiek obfituje w wielość przeróżnych informacji. Najistotniejsze jest to, żeby być na bieżąco - kliknij zatem w aktualny materiał.

Jakie wartości ma wspomniana stolnica? Używając estetycznej szerokiej stolnicy silikonowej gwarantujesz sobie nie tylko wygodne rozwiązanie, ale również element atrakcyjnego wystroju. Stolnica silikonowa dobrze przylega do blatu kuchennego, a po użyciu bez trudu zwiniesz ją w rulon.

Dzięki stolnicy silikonowej już o rozmiarach 50x40 cm przygotujesz duże porcje ciasta, rozwałkujesz je z łatwością, nie przesuwając stolnicy względem blatu, nie zarysowując jego powierzchni. Po zastosowaniu silikon łatwo umyjesz, zawiniesz w rulonik po czym włożysz do szuflady, bądź zostawisz na blacie jako podkładkę pod gorące naczynia. Chociaż stolnice takie stworzone bywają z solidnego silikonu, zaleca się jednak stosowanie przy nich noża z plastiku.Stolnica silikonowa umożliwia wałkowanie ciast bezpośrednio na kuchennym stole. Podczas wałkowania wykonana z silikonu stolnica nie przesuwa się, co jest jej ogromnym atutem. Warto zwrócić uwagę , że takiej silikonowej stolnicy nie potrzeba podsypywać mąką, gdyż dzięki właściwościom silikonu ciasto do niej nie przywrze.

Kiedy mamy już przygotowane ciasto (dla przykładu na rogale lub wypieki świąteczne), wprost na stolnicy, bez żadnego problemu można przygotować je do pieczenia, dzięki narysowanej na stolnicy miarce, niezwykle ułatwiającej pracę. Wart uwagi jest również fakt, że sprzątanie firma sprzątająca Warszawa kuchni może być wyjątkowo szybkie.

Umycie stolnicy silikonowej, tak samo jak wszelkich silikonowych dodatków kuchennych, zajmie dosłownie kilka chwil, następnie wystarczy ją osuszyć, zwinąć w rulonik, po czym odłożyć do kuchennej szafki Zalety stolnicy silikonowej, które odnotuje każdy kto ją wykorzystuje to: nieprzywieranie ciasta do powierzchni stolnicy, brak potrzeby podsypywania ciasta mąką, możemy zastosować jakikolwiek wałek do ciasta, odpowiednie przyleganie do blatu stołu kuchennego (co bardzo upraszcza wałkowanie ciast), pomocna miarka narysowana na stolnicy oraz elastyczność, dzięki której zajmuje ona mało miejsca w domowej kuchni.