Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tudruk.pl/includes/menu.inc).

Szukasz odkurzacza do do bardziej skomplikowanych zadań, lecz nie wiesz, jaki wybrać? Sprawdź, jakie są możliwości

Najnowsze

Na rynku dostępnych jest sporo modeli bardzo dobrych odkurzaczy. Każdy z nich jakąś rzeczą się odróżnia, posiada inne parametry, jest dobry do różnych zastosowań. Niektóre modele będą idealne do zapylonych mieszkań, inne będą idealne do stosowania na mokro.

sprzątanie profesjonalne
Author: Florian Bugiel
Source: http://www.flickr.com
Zanim dokonamy zakupu tego typu sprzętu warto się zastanowić, w jakim celu będziesz go użytkował. Tak jak bowiem napisaliśmy we wstępie, tego typu sprzęt do sprzątania ma różne zastosowania. Jedne więc odkurzacze profesjonalne świetnie wytrzymują test sprzątania na mokro, inne na sucho. Przy tym, musimy zwrócić uwagę na prawdopodobny czas jego użytkowania. Powinniśmy przewidzieć, ile czasu będzie stosowany. Na szczęście klasyfikacja jest dosyć jasna, wytwórcy w związku z tym rozdzielają odkurzacze na trzy podstawowe klasy.

Typ low, to grupa najniższa, medium – pośrodku, natomiast high wysoka. Klasy są pomocne w odniesieniu do pyłów, wprowadzono go w 1997 roku. W klasie L mamy odkurzacze przede wszystkim stosowane do pozbywania się tego typu zanieczyszczeń. Odpowiednio wymiatają nieczystości, z którymi mamy do czynienia w zakładach stolarskich jak i przy drobnych robotach naprawczych. Są też całkiem niezłe do pozbywania się piasku i żwiru. W klasie średniej odnajdziemy odkurzacze przeznaczone do sprzątania pyłów po drewnie i surowców drewnopodobnych. Są też używane do usuwania wypełniaczy czy farb. Najwyższa półka urządzeń usunie niebezpieczne dla człowieka substancje rakotwórcze oraz zagrażające zdrowiu ludzi. Zobacz więcej:odkurzanie
Author: Twentyfour Students
Source: http://www.flickr.com
Odkurzacze takiej klasy radzą sobie w związku z tym z azbestem, pleśnią, jak i także pyłami mineralnymi, niklem oraz sadzą. Nabywając taki odkurzacz musimy zwracać dużą uwagę na to, jaki silnik jest w nich zamontowany.

Każda następująca strona (https://anplast.pl/produkty/wycieraczki-do-butow,2,11303) zawiera jedynie ciekawe wiadomości, które zapadną Ci w pamięć na długo, więc bez wahania kliknij również tu!

Od jego mocy zależy siła ssania jak i możliwości przerobowe. Bardzo istotne są też filtry. Tutaj istotne jest poznanie klasy filtra, który musimy kupić. Musimy zwracać tutaj uwagę na klasy, które poznaliśmy powyżej, to znaczy L, M oraz H. Warto także zwracać wagę na odkurzacze z możliwością samoczynnego czyszczenia się filtra. Taki system daje możliwość wydłużenia czasu naszej pracy.