Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tudruk.pl/includes/menu.inc).

Zakupy przez internet wygodne jak nigdy dotychczas

Najnowsze

Obecnie znaczna część zakupów dokonywana jest przez internet. Konsumenci docenili związaną z tym wygodę. Jednak taki trend wymaga od właścicieli sklepów unowocześniania swoich programów zakupowych.


podłącz się do sieci
Author: http://pixabay.com
Source: http://pixabay.com
Znacznie więcej klientów robi zakupy w sieci. Zachęca do tego komfort: możliwość kupowania siedząc na kanapie, w autobusie, o dowolnej porze dnia. Oprócz tego online kusi bardzo bogaty wybór, jakiego nie znajdziemy w stacjonarnych placówkach. Początkowo w taki sposób zdobywaliśmy wyłącznie wszelkiego rodzaju gadżety, drobiazgi, przedmioty codziennego użytku. Współcześnie jest zupełnie inaczej – za pomocą internetowych sklepów kupujemy niemalże wszystko: ciuchy, kosmetyki, samochody, mieszkania, zabawki, materiały, przedmioty jubilerskie, obuwie, akcesoria wyposażenia wnętrz, materiały budowlane, fotele, jedzenie, napoje, produkty luksusowe oraz o wiele więcej. Wystarczy parę kliknięć i zakupione towary dotrą bezpośrednio do naszego mieszkania. Nie trzeba chodzić po sklepach, wszystko da się zobaczyć na ekranie laptopa lub też telefonu. Autor: zespół


Tak wielkie zainteresowanie kupowaniem online owocuje licznymi modyfikacjami, jakie musiały wprowadzić firmy zajmujące się tego typu handlem. Na szczęście z pomocą przyszedł im e-procurement – rodzaj biznesu elektronicznego, który dotyczy wszystkiego, co wiąże się z procedurami kupowania. Polega on na elektronicznej integracji połączonej z zarządzaniem, jeśli chodzi o procedury zamówień w każdej gałęzi biznesu. Spełnia on trzy podstawowe zadania: wspiera zautomatyzowanie całego procesu zakupowego – pomocne są tu bardzo narzędzia jak na przykład e-podpis i faktura online; pozwala sprawować kontrolę nad procesem zakupów: ulepsza zarządzanie definicja toc dostawami, monitorowanie procesu zakupowego a także umożliwia skoncentrowanie się na wyborze najważniejszych dostawców; umożliwia standaryzację asortymentu, co poprawia kontakty z dostawcami. E-procurement ma bardzo bogate zastosowanie, dopasować go można praktycznie do każdej firmy - sprawdź na stronie na link . Jego wprowadzanie z pewnością przyniesie jedynie dobre rezultaty. Inwestowanie w innowacyjne technologie to doskonały wybór.