Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tudruk.pl/includes/menu.inc).

Znacznie częściej używany jest advanced metering infrastructure

Najnowsze

Jeszcze całkiem niedawno, gdy przedsiębiorstwa komunalne pragnęły odczytać dane z wodomierzy oraz ciepłomierzy, musiały wysyłać swoich podwładnych, aby ci wędrowali od domu do domu i zbierali potrzebne wartości. Nie zawsze właściciele zostawali w środku, a co się z tym łączy, czasem uzyskanie takich informacji było trudne oraz zajmowało wiele godzin. Zobacz zakłady te korzystają z rozwiązań jakie oferuje advanced metering infrastructure, a więc odczyty dokonywane są zdalnie, z nawet dość sporej odległości, równocześnie ze wszystkich mieszkań. Poza tym na bieżąco można pilnować zużycie wody i ogrzewania, a to pozwala na przeprowadzanie prognoz na temat ich zużycia w późniejszym czasie.


Szybsze reagowanie na zgłoszenia klientów

pomiary
Author: Chemie-Verbände Baden-Württemberg
Source: http://www.flickr.com
Korzystanie z tego systemu ma wiele plusów, ponieważ pozwala na pomniejszenie wydatków obsługi sprzętów pomiarowych, bo potrzeba do tego po prostu znacznie mniej ludzi. Z drugiej strony, dzięki możliwości śledzenia na bieżąco pomiarów z liczników można zapobiegać różnym usterkom, które mają szansę się pojawić, a nawet jeżeli już się pojawią, to znacznie szybciej możemy to dostrzec i usunąć.

Na dodatek jeżeli klienci będą dzwonili z jakimiś uwagami oraz informacjami o nieprawidłowościach, to szybciej możemy odpowiadać na ich roszczenia, bo łatwiej będzie nam wyszukać konkretne informacje pomiarowe, o których będzie mowa. Należy korzystać z takich rozwiązań, gdyż są one nie tylko wygodne, lecz też tanie oraz znacznie usprawniają nam pracę. Dowiedz się więcej: łączność radiowa (zobacz też łączność radiowa( do wodomierza.


Postęp w informatyce dopomaga też w kolejnych dziedzinach

pomiary
Author: Chemie-Verbände Baden-Württemberg
Source: http://www.flickr.com
Dzięki postępowi w informatyce, który ujawnia się wspaniałym wysyłaniem danych oraz możliwością pracy zdalnej, za pomocą wysyłanych sygnałów, dużo dziedzin naszego życia jest lepiej pilnowanych, a co się z tym wiąże, prościej w nich funkcjonować. Jak widać osiągnięcia jakie ma IT możemy wykorzystać wszędzie, oszczędzając czas i pieniądze, lecz także usprawniając ludziom ich pracę oraz nie zmuszając innych do tego, żeby w oznaczonym dniu, o wyznaczonej porze przebywali we własnych domach, tylko dlatego, że ktoś chce spisać pomiary z ich liczników. Dziś wszystko ma szansę się odbywać bez niepokojenia właścicieli konkretnych mieszkań.